Nie raz pisaliśmy o plotkach dotyczących niezwykle popularnej aplikacji dla systemu iOS która niebawem zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom Androida. Twórcy aplikacji w specjalnym wywiadzie przedstawili kilka ciekawych faktów. 

Podczas corocznej konferencji SXSW w Austin w Teksasie, Kevin Systrom i Mike Krieger, twórcy aplikacji Instagram, długo oczekiwanej przez użytkowników Androida podczas wywiadu z TechCrunch, poinformowali, że wersja dla systemu Android nadejdzie już niebawem. Nie określili niestety konkretnej daty premiery aplikacji, pewne jest jednak, że czas oczekiwania na premierę nie będzie długi.

Kevin Systrom krótko przedstawił aplikację uruchominą na jego Galaxy Nexsusie i stwierdził, że „intagram jest jedną z najbardziej niezwykłych aplikacji dla Androida którą kiedykolwiek zobaczycie, w pewnym sensie, jest nawet lepsza od wersji dla iPhone’a”, słowa te bardzo kojarzą mi się z prezentacjami produktów przez Stive Jobsa oraz cyklu reklam „One more thing”.

Aplikacja jest obecnie w fazie zamkniętych testów beta. Systrom i Krieger ujawnili również, że Instagram ma obecnie ponad 27 milionów zarejestrowanych użytkowników, jest to liczba prawie dwukrotnie większa od tej, którą podano w grudniu 2011 roku.

Via

 

 

Be Sociable, Share!