Angry Birds stało się już marką samą w sobie. Rovio ze swoim tytułem sprawiło, że ludzie ustawiali się w kolejkach by kupić smartfony na którym będą mogli grać we wkurzone ptaki. Po długim czasie, wielu aktualizacjach oraz mnóstwa różnych wersji doczekaliśmy się nowej części gry umiejscowionej w kosmosie.

Prezentacja flagowego tableto-fonu od Samsunga, Galaxy Note na SXSW w Austin w  Texasie przyniosło ze sobą również zapowiedź nowej, bardzo oczekiwanej części Angry Birds.

Wrażenia z gry są ponoć niesamowite, całkowicie przeprojektowana fizyka gry związana z nowym umiejscowieniem plansz w kosmosie spowodowała wymuszenie zmiany takich funkcji jak trajektoria lotu ptaków. Wszystko to co gracze mieli okazje zobaczyć w demie produkcji robiło ogromne wrażenie.

Polityka firm jest niestety bardzo okrutna, na wielu urządzeniach nie przyjdzie nam pograć we wszystko co oferuje nam nowa produkcja Rovio. Użytkownicy  Galaxy Note , odnajdą bowiem bonusowy poziom gry w wersji dla swoich urządzeń. Dodatkowo zapowiedziane już dodatki w postaci zbiorów 30 nowych poziomów będą dostępne dla mas, niestety, jako dodatkowy zakup za który przyjdzie nam zapłacić

Gra będzie miała swoją oficjalną premierę już 22 marcawięc nie zostało dużo czasu na nadrobienie zaległości jeśli jeszcze nie miałeś okazji zagrać w tę niezwykle wciągającą grę, często również bardzo irytującą.

Be Sociable, Share!