Angry Birds stało się już marką samą w sobie. Rovio ze swoim tytułem spraw­iło, że ludzie ustaw­iali się w kole­jkach by kupić smart­fony na którym będą mogli grać we wkur­zone ptaki. Po długim cza­sie, wielu aktu­al­iza­c­jach oraz mnóstwa różnych wer­sji doczekaliśmy się nowej części gry umiejs­cowionej w kosmosie.

Prezen­tacja flagowego tableto-fonu od Sam­sunga, Galaxy Note na SXSW w Austin w  Tex­asie przyniosło ze sobą również zapowiedź nowej, bardzo oczeki­wanej części Angry Birds.

Wraże­nia z gry są ponoć niesamowite, całkowicie przepro­jek­towana fizyka gry związana z nowym umiejs­cowie­niem plansz w kos­mosie spowodowała wymusze­nie zmi­any takich funkcji jak tra­jek­to­ria lotu ptaków. Wszys­tko to co gracze mieli okazje zobaczyć w demie pro­dukcji robiło ogromne wrażenie.

Poli­tyka firm jest niestety bardzo okrutna, na wielu urządzeni­ach nie przyjdzie nam pograć we wszys­tko co ofer­uje nam nowa pro­dukcja Rovio. Użytkown­icy  Galaxy Note , odna­jdą bowiem bonu­sowy poziom gry w wer­sji dla swoich urządzeń. Dodatkowo zapowiedziane już dodatki w postaci zbiorów 30 nowych poziomów będą dostępne dla mas, niestety, jako dodatkowy zakup za który przyjdzie nam zapłacić

Gra będzie miała swoją ofic­jalną pre­mierę już 22 mar­caw­ięc nie zostało dużo czasu na nadro­bi­e­nie zaległości jeśli jeszcze nie miałeś okazji zagrać w tę niezwykle wcią­ga­jącą grę, często również bardzo irytującą.

Ciekawe? Podziel się!