Sony Ericsson nigdy oficjalnie nie zapowiedział urządzenia z Windows Phone, nigdy też nie przyznał się do prac prowadzonym nad smartfonem korzystającym z nowego systemu od Microsoftu. Jedyne przecieki ze zdjęciami, filmikami czy specyfikacjami technicznymi ujawniały że coś może być na rzeczy. Tymczasem na niezwykle popularnym portalu aukcyjnym wystawiony został prototyp słuchawki od Sony Ericssona z Windows Phone7. 

Pomimo wyraźnego napisu na obudowie „Not for sale” ktoś postanowił zarobić nieco na telefonie, aukcja po nabraniu ogromnego rozgłosu w błyskawicznym tempie została zdjęta z serwisu aukcyjnego.

Prototyp telefonu Sony Ericsson z Windows Phone o nazwie kodowej Julie, wydaje się być tym samym urządzeniem o którym pisaliśmy na łamach naszego portalu już niejednokrotnie. Windows Phone z wysuwaną klawiaturą QWERTY i 8-megapikselowym aparatem fotograficzny, jedyny w swoim rodzaju, mógł by być czymś naprawdę wyróżniającym się w tłumie.

Posiadanie najbardziej Hipsterskiego telefonem wszech czasów musi kosztować. Cena na Aukcji w chwili zrobienia zrzutu ekranu długo przed końcem osiągnęła wynik 305 dolarów a był to dopiero jej początek.

Nie wiadomo jak zakończy się ta historia, prawdopodobnie osoba wystawiająca telefon będzie miała teraz spore kłopoty prawne.

Be Sociable, Share!