Dzięki współpracy Mobiado ze znanym chyba wszystkim, producentem niezwykle prestiżowych oraz luksusowych samochodów Aston Martin możemy podziwiać oraz poczytać nieco o efekcie końcowym ich współpracy dzięki której powstał naprawdę spory pod każdym względem smartfon  Grand Touch Aston Martin edition.

Podobnie jak w poprzednim smartfonie Grand Touch, również i w Grand Touch Aston Martin edition pod pokładem znajdziemy Samsunga Nexus S ubranego w naprawdę drogie i nietypowe wdzianko.

Wykonanie urządzenia to element pokazujący prestiżowość modelu, który wykonany zostanie specjalnie pod gust kupującego z wybranych materiałów takich aluminium lotnicze, mosiądzu czy żółtego lub różowe złota. U dołu urządzenia udostępnione do wyboru zostaną  materiały takie jak drewno czy masa perłowa, wszystko w zależności od gustu.

Druga, wewnętrzna część telefonu nie wydaje się być już tak niesamowita. Pod drugą obudową mieści się bowiem znany Nexsus S z 4-calowym ekranem WVGA, 5-megapikselowym aparatem, jednordzeniowym procesorem o taktowaniu 1GHz wspartego 512MB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. Niestety urządzenie zostanie oddane użytkownikiem z preinstalowanym Androidem Gingerbread z możliwością aktualizacji od zaraz do najnowszej wersji Lodowej Kanapki.

Oficjalna cena urządzenia nie została podana, z pewnością nie będzie to telefon dostępny dla mas, wyobraźcie sobie żółte złoto, masę perłową, aluminium i drewno hebanowe sygnowane logiem Astona Martina, to nie ma prawa być tanie.  Do zakupu tej słuchawki, zapewne trzeba będzie mieć więcej pieniędzy niż rozsądku. 

Via

Be Sociable, Share!