Różowe tabletofony to coś, co jest konieczne dla ekosystemu współczesnego rynku. Z takiego lub podobnego założenia wyszli producenci Samsunga Galaxy Note zapowiadając oraz prezentując nową, intensywnie różową wersję tego urządzenia. 

5,3 calowy, różowy smartfon to coś, co chcę dostać na gwiazdkę! Ale tak na poważnie, Samsung na tegorocznych targach CeBIT zaprezentował różową wersję swojego Galaktycznego tabletofonu skierowanego głównie na rynek Azjatycji.

Zaprezentowana na targach w Hanowerze wersja była jedynie atrapą prawdziwego urządzenia, lecz mimo to, spełniła swoją funkcję pokazową i doskonale zobrazowała, jak prezentuje się wersja Galaxy Note’a w wersji Pink.

 

Urządzenie prócz zmienionego koloru praktycznie niczym nie różni się od oryginalnych odpowiedników w kolorze czarnym i białym. Nie wiele więcej można o nim powiedzieć ze względu na to, że różofffy model był jedynie niesprawną próbką.

Sam smartfon  pojawi się w sklepach na terenie Niemczech za niecałe 2 miesiące. Nic nie wiadomo na temat ceny która prawdopodobnie nie będzie różniła się od ceny oryginału wprost przeciwnie biorąc pod uwagę iPhone’y i różnicę 100 dolarów pomiędzy Białą a Czarną wersją kolorystyczną.

A wy co sądzicie o takim wydawaniu nowych, dość nietypowych wersji kolorystycznych i to w dodatku po dość długim czasie od premiery oficjalnego, oryginalnego urządzenia? Dajcie znać w komentarzach, bardzo ciekawi mnie opinia innych na ten temat.

Via

 

Be Sociable, Share!