HTC widząc niedawne wyczyny Nokii, a konkretnie jej nowego smartfonu posiadającego matrycę 41-megapikseli i świeżej premiery iPhonea 4S ze świetną optyką postanawia oczarować wszystkich zapalonych amatorów fotografii wypuszczając serię przykładowych zdjęć wykonanych swoim najnowszym dzieckiem, HTC One. 

Nowy smartfon HTC wyposażony został w nowy układ  ImageSense odpowiadający za niezwykle szczegółowe i dokładne zdjęcia którego efekty możecie podziwiać poniżej.

Choć szczegóły na fotografiach nie brakuje, nieporuszone dynamiczne sceny zostały uchwycone bez niechcianych poruszone dzięki przesłonie F2.0 pozwalającej wpuścić dużo światła jednocześnie używając szybkiej migawki jesteśmy rozczarowani nienaturalnie wysokim kontrastem i nasyceniem kolorów. Wysoki kontrast oznacza również słabą dynamikę w czego efekcie obrazom brakowało szczegółowości w ciemnych obszarach fotografii.

HTC nie przyznał się o który model „Jedynki” konkretnie chodzi, z pewnością nie są to zdjęcia wykonane aparatem HTC One V, który posiada nieznacznie mniejszą matrycę aparatu w porównaniu do wersji X czy S .

Aby udowodnić nam autentyczność zdjęć, HTC przesłał wszystkie fotografie na swoje oficjalne, Facebookowe konto. Nie zmienia to jednak faktu że bez żadnych problemów wprawni graficy których w HTC z pewnością nie brakuje mogli lekko podrasować fotografie. Nie mamy podstaw by tak sądzić ale nie oszukujmy się, żaden producent nie pochwalił by się słabymi zdjęciami podczas promocji modelu z nowym, niesamowitym sensorem odpowiedzialnym za świetną jakość zdjęć.

Dajcie znać w komentarzach co wy sądzicie o tych zdjęciach i czy przekonały was one choć w minimalnym stopniu do kupna HTC One? 

Via

Be Sociable, Share!