Koncepty graficzne często wykraczają poza obecne granice technologiczne prezentując urządzenia wykorzystujące futurystyczne technologie znane jedynie z filmów i książek. Bardzo podobnie jest i w tym przypadku. Ale kto wie, może któryś z elementów ukazanych na filmie pojawi się w przyszłości w iPadach? 

Twórcy znanego i bardzo popularnego filmiku koncepcyjnego iPhone’a 5 tym razem wzięli się za iPada 3, ich świetnie wykonaną pracę możecie zobaczyć poniżej.

Filmik ukazuje kilka na prawdę świetnych pomysłów i w pewnym momencie robi się żal, że nie można się w żaden sposób pobawić koncepcyjnym urządzeniem. W filmiku znalazły się jednak elementy które istnieją już w realnym świecie takie jak łączność NFC dzięki której 2 ukazane iPady połączyły się w jedno, piękne urządzenie przypominający Microsoft Surface.

Wykorzystanie holograficznego wyświetlacza poszerza wirtualną rzeczywistość tworząc obraz nie tylko z widoczną głębia ale również wizję wykraczający poza naprawdę cienkie ramy urządzenia.

Możliwe że przy obecnym postępie technologicznym za kilka lat ujrzymy podobne urządzenia w rzeczywistości. Dla mądrych Azjatów nic nie jest niemożliwe i skoro ktoś stworzył film obrazujący takie urządzenie, oni z pewnością stworzą taki sprzęt, miejmy tylko nadzieję że dożyjemy tych czasów.

Be Sociable, Share!