Powoli sytuacja dotycząca coraz to częstszych plotek oraz spekulacji na temat nowego flagowca Samsunga zaczyna mnie nudzić. Targi Mobile World Congress dawno się skończyły a pewnych informacji jak nie było tak nie ma. Tym razem do zbioru pogłosek na temat Galaxy SIII dołącza spodziewana data premiery. 

Według ZDNet Korea ,data premiery Samsung Galaxy S3 została ustalona na kwiecień tego roku co oznaczać ma, że smartfon o którym nic pewnego jeszcze nie wiadomo pojawi się na rynku już za miesiąc.

Wieści na temat premiery Galaxy SIII pochodzą prosto od agencji marketingu Samsunga Cheil Worldwide, więc prawdopodobieństwo autentyczności daty przedstawienia nowego urządzenia wydaje się być prawdopodobna choć nie koniecznie autentyczna, jest to bowiem opinia jednego, nieznanego pracownika tamtejszego oddziału Samsunga.

Z pewnością nowy smartfon Samsunga będzie ogromną konkurencją dla iPhone’a 4S oraz zbliżającej się środowej, prawdopodobnej prezentacji nowego iPada od Apple.

Osobiście już nic, co związane z Samsungiem Galaxy SIII mnie nie zdziwi, nawet absurdalne informacje dotyczące wykorzystanych materiałów czy specyfikacji urządzenia które w najbliższych dniach z pewnością wypłyną za sprawą dzisiejszej plotki.

Via 

Be Sociable, Share!