Kolejna zapowiedź prosto z tegorocznych targów Mobile World Congress które zakończyły się kilka dni temu. Pora na gadżeciarski smartfon z pod znaku Galaktyki Samsunga który został wyposażony w naprawdę wyjątkową i rzadko spodziewaną funkcję wbudowanego projektora spotykaną najczęściej w urządzeniach nie wychodzących poza granice Chin czy Japonii. 

Najciekawszą funkcją w nowym Samsungu Galaxy Beam jest wbudowany projektor. Choć Samsung nie wspomina o rzeczywistej rozdzielczości wyświetlanego obrazu informuje, że lampa w projektorze świeci z mocą 15 lumenów, co pozwala na wyświetlenie 50-calowego obrazu wysokiej jakości.

Inne funkcje Galaxy Beam to 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli pozwalający w wygodny sposób przeglądać wszystko to, co zawarte zostało w telefonie. Pod wyświetlaczem ukryty został dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1GHz oraz aż 6GB pamięci RAM, 5-megapikselowy aparat fotograficzny pozwalający na przechwytywanie video w rozdzielczości 720pw. Przednią kamerą do wideo rozmów o rozdzielczości 1,3-megapikseli, 8GB wbudowanej, wewnętrznej pamięci, slot na karty microSD.

Wszystko to zostanie napędzone baterią 2000 mAh oraz Androidem 2.3 Gingerbread z prawdopodobną aktualizacją do najnowszej wersji Ice Cream Sandwitch.

Via

Be Sociable, Share!