O Nokii 808 PureView mówi się ostatnio naprawdę wiele za sprawą jej naprawdę ogromnej i jak dotąd niespotykanej wielkości matrycy. Według jury tegorocznej gali Mobile World Congress Nokia 808 zachwyca nie tylko aparatem i wręczyła Nokii oficjalną nagrodę za najlepsze urządzenie zaprezentowane na tegorocznych targach w Barcelonie.

Do wygranej Nokii 808 z pewnością w sporej części przyczynił się 41-megapikselowy aparat. W efekcie 808 PureView została uznana za godną nagrody przez jury złożone z dziennikarzy i analityków biorących udział w imprezie.

Jo Harlow, wiceprezes ds. inteligentnych urządzeń firmy Nokia, wypowiadając się na temat wygranej mówi że jest to fantastyczna nagroda oznaczająca, że technologiczne doświadczenie konsumenta bardzo mocno liczy się w tworzeniu nowego urządzenia. Harlow twierdzi również że nie tylko aparat w Noki 808 jest fantastyczny, według pana Harlowa „wygląd Nokii 808 jest fantastyczny, dźwięk Nokii 808 jest fantastyczny, technologia nawigacyjna Nokii 808 jest fantastyczna”.

Jo Harlow twierdzi również że jest to dopiero początek naprawdę niezwykłej przemiany Nokii oraz zmiany jej strategii wypowiadając przy okazji zdanie „Mamy dużo pracy przed nami, będziemy działać tak jak robiliśmy to w tym ostatnim roku na rzecz realizacji tych wspaniałych rezultatów”.

My po raz kolejny  życzymy Nokii oraz panu Jo Harlowi wielu wzniesień oraz wszystkiego najlepszego mając przy tym nadzieję że Nokia nie spocznie na laurach i już w niedalekiej przyszłości będziemy informowali was o kolejnych niezwykłych urządzeniach Nokii oraz kolejnych wygranych w prestiżowych konkursach.

Via

 

Be Sociable, Share!