Świetna informacja dla Samsunga, bariera magicznych 20 milionów sprzedanych smartfonów w ciągu 10 miesięcy jest naprawdę imponująca. Samsungowi udało się zdążyć przez Mobile World Congress i z pewnością wykorzysta tę informację do promocji swoich nowych smartfonów. Może Galaxy SIII?

Samsung Galaxy SII jest bardzo blisko pobicia rekordu swojego starszego brata Galaxy S oscylującego na granicy 22 milionów sprzedanych urządzeń. Biorąc pod uwagę dostępność na rynku wydaje się być jedynie kwestią czasu kiedy Galaxy SII wyprzedzi swojego brata. Plany może pokrzyżować jedynie Samsung Galaxy SIII który oficjalnie nie pojawi się na tegorocznych targach Mobile World Congress w Barcelonie.

Pomimo dostępności na rynku wielu równie ciekawych smartfonów o ile nie ciekawszych często za bardzo podobną cenę to Samsung ze swoim Galaxy SII wiedzie prym. Prawdopodobną winą za taki stan rzeczy możemy zrzucić na reklamę w naprawdę ogromnej skali oraz po części, za ukoronowanie Galaxy SII przez ogromną ilość recenzentów, blogerów oraz zwykłych użytkowników smartfonem roku. 

Osobiście, jako użytkownik Galaxy SII oraz mnóstwa innych smartfonów dodam, że dziwi mnie taki stan rzeczy, korzystałem z o wiele lepszych urządzeń dostępnych na rynku długo przed Galaxy SII a mimo to nikt inny nie może pochwalić się taką liczbą sprzedanych urządzeń pomijając Apple ze swoimi iPhone’ami które już dawno stały się marką samą w sobie.

Via

Be Sociable, Share!