Dobra promocja nie jest zła, z takiego założenia wychodzi Motorola. W związku ze zbliżającą się ogromnymi krokami galą rozdania prestiżowych nagród filmowych, Oscarów, Motorola wraz z firmą Red Carpet postanowiła wykorzystać to i wspólnymi siłami stworzyć naprawdę oryginalną wersję topowego smartfonu Motoroli. 

Niestety, zwykłemu śmiertelnikowi nie będzie dane kupić ani otrzymać tej wersji telefonu. Droid RAZD maxx „Red Carpet” został przeznaczony wyłącznie dla nominowanych do Oscara oraz prezentów. Nie wiadomo jeszcze kto otrzyma ekskluzywny prezent i kto wyjdzie z gali nie tylko z błyszczącą statuetką oraz smartfonem do którego dorzucono kilka drobiazgów.

Jednym z takich drobiazgów dodanych do telefonu przeznaczonych dla pań jest złota torebka od Red Carpet w której idealnie mieści się Droid RAZR maxx. Torebka w zamyśle autorów ma służyć jako bardzo drogi pokrowiec dla urządzenia. Panowie zaś otrzymają wysokiej jakości zestaw do golenia. Dodatkowo w każdym pudełku bez względu na płeć każdy przyszły użytkownik otrzyma zestaw słuchawkowy Bluetooth, Motorola ELITE Silver.

Sam telefon prócz widocznej zmiany koloru obudowy nie zostanie w jakiś sposób zmieniony. Specyfikacja Droid RAZR maxx „Red Carpet” będzie dokładnie tym samym Droid RAZR maxx  który zwykli użytkownicy mogą znaleźć w sklepach.

Telefon nie będzie dostępny w sklepach w przyszłości. Motorola planuje rozdać 5 urządzeń w loteriach na Twitterze. Więcej informacji na temat znajdziecie tutaj.

Via

Be Sociable, Share!