O nowym Samsung Galaxy S Blaze słyszeliśmy już na początku stycznia. Nie były to jednak pewne informacje, dziś wiemy już wszystko na temat tego telefonu i możemy się tym z wami podzielić. 

Na samym początku dodam że telefon dostępny będzie pod koniec marca, niestety jedynie na terenie USA w sieci T-Mobile z którą Samsung zawarł współpracę.

Wielka szkoda bo telefon zapowiada się naprawdę interesująco. Galaxy S Blaze ma zostać wyposażony w 3,97-calowey ekran Super AMOLED, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S3 1,5GHz od Qualcomma oraz działać pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread. Smartfon posiada również dwie kamery, tylni, 5-megapikselowy aparat z funkcją nagrywania wideo w rozdzielczości 720p oraz przedni aparat o rozdzielczości 1,3-megapikseli przeznaczony do wideokonferencji oraz wideo-rozmów.

Telefon zostanie wyposażony w TeleNav GPS Navigator który zostanie fabrycznie zainstalowany na pokładzie urządzenia i zapewni nawigację głosową zupełnie za darmo podobnie jak ma to miejsce w smartfonach Nokii z Nokia Maps.

Bardzo promowaną funkcją nowego Samsunga Galaxy S Blaze jest wsparcie dla sieci 4G, niestety bez wsparcia dla sieci LTE.

Miejmy nadzieję że nowy Galaktyczny telefon pojawi się za jakiś czas w Europejskich sklepach a swoją ceną nie przestraszy potencjalnych kupców. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o Galaxy S Blaze i czy gdyby pojawił się w Polskich sklepach zastanowilibyście się nad jego kupnem.

Be Sociable, Share!