Seria bardzo potężnych słuchawek od Motoroli może się niedługo powiększyć. Nowy smartfon ma być następcą bardzo popularnych modeli Atrix oraz Atrix 2. Sama plotka nie jest potwierdzona a zdjęcie może być bardzo dobrym Renderem graficznym lecz mimo to polecam zainteresować się wiadomością. Nikt nie powiedział że to nie może być prawda.

Na samym początku Atrix 3 może wydawać się połączeniem 2 telefonów od Google, Nexusa oraz Nexusa S lecz biorąc pod uwagę kierunek rozwoju dizajnu linii Atrix wydaje się to być po prostu kolejną, udoskonaloną wersją znanych nam już telefonów. W dzisiejszych czasach wielkim producentom naprawdę trudno wymyślić coś naprawdę nowego, świeżego i oryginalnego dla tego prześcigają się oni w parametrach telefonów które w nowej Atrix mogą być naprawdę imponujące.

Telefon ma zostać napędzany cztero-rdzeniowym układem NVIDIA Tegra 3 oraz działać pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwitch co sugeruje brak klawiszy pod 4,3-calowym wyświetlaczem HD o rozdzielczości 720×1280 pikseli. Całość ma zostać wsparta 2GB pamięci RAM które robią ogromne wrażenie. Motorola ze swoją Atrix 3 z taką specyfikacją może stać się pogromcą dotychczasowych smartfonów.

Dodatkowo możliwość pracy z urządzeniem ma nam dać spora bateria 3300mAh pozwalająca na długą oraz intensywną pracę z urządzeniem. Czyżby producenci telefonów w końcu pomyśleli o baterii?  

Atrix 3 prawdopodobnie ma zostać wyposażona w 10-megapikselowy aparat z możliwością kręcenia filmów w rozdzielczośći FullHD oraz kamerkę do video-rozmów z przodu o nieznanej rozdzielczości.

Mobile World Congress zbliża się wielkimi krokami i wszystko wskazuje na to że to właśnie w Barcelonie Motorola pokaże swoje najnowsze dziecko światu. Była by to naprawdę dobra informacja, a nam puki co pozostaje jedynie czekać z niecierpliwością na nowe zapowiedzi.

Via

Be Sociable, Share!