Motorola na tegorocznych targach CES oficjalnie ogłosiła wszem i wobec że będą produkowali telefony z procesorami Intela. Dziś w internecie pojawiły się informacje jakoby dzień prezentacji pierwszego telefonu z procesorem od Intela przypadł na dni otwarcia targów Mobile World Congress i był jedną z głównych, wielkich premier tegorocznych targów.

Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie stwierdzić nie wiele więcej niż to, że nowy smartfon Motoroli będzie urządzeniem z systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich i będzie prawdopodobnie pierwszym ich telefonem z pre-instalowaną lodową kanapeczką z nakładką na interfejs podobną do nakładki Motoblur, tej którą znamy z obecnych, nie wszystkich telefonów Motoroli.

Nowy smartfon podobno posiadać będzie funkcją  Instant-on (coś na wzór Fast Boot HTC), a jego aparat będzie w stanie robić 15 zdjęć na sekundę, był by to naprawdę imponujący wynik.

Ekran ma proporcje 16:9, więc rozdzielczość 720p jest więcej niż prawdopodobna (to natywna rozdzielczość ICS). Czy będzie to Super AMOLED tak jak Motorola RAZR również nie wiadomo, są to jedynie czyste spekulacje.

Puki co szum medialny wokół nowych urządzeń Motoroli sprytnie zwiększa swój zasięg i robi się o nich coraz głośniej. Z pewnością nowy smartfon Motoroli będzie  na tyle ciekawy żebyście się nim zainteresowali. Ja trzymam kciuki i mam nadzieję że będzie to pogromca osławionego już Galaxy SIII o którym wiemy nie wiele więcej niż o nowym smartfonie Motoroli.

Via 

Be Sociable, Share!