Stronie Android Central udało się dostać w swoje ręce oficjalny ROM dla HTC Endeavor dzięki któremu możemy oglądać dziś jedną z najładniejszych i najbardziej funkcjonalnych nakładek dla Androida. HTC Sense 4.0 jest nakładką przeznaczoną dla urządzeń HTC z Andoidem Ice Cream Sandwitch która w niedalekiej przyszłości będzie miała swoją premierę.

Dawniej już nie raz mieliśmy do czynienia z filmikami oraz zdjęciami w dużej części słabej jakości które nie dawały jasnego podglądu na interfejs. To co zobaczycie na poniższych screenach jest tak naprawdę podglądem tematów w nowym Sense 4.0 które przedstawiają to, jak interfejs może prezentować się po zastosowaniu stylu.

W nowym Sense 4.0 lockscreen jest niemal identyczna do obecnych wersji Sense , prawda jest taka że nie ma sensu zmieniać czegoś co jest naprawdę dobre i wygodne a do tego prezentuje się naprawdę okazale. Ekran menu wygląda nieco inaczej, ze względu na obecność nowego miejsca na skróty aplikacji u dołu ekranu.

Osobiście nie jestem zwolennikiem instalowania obowiązkowych nakładek systemowych przez producentów. Powoduje to niepotrzebne zamieszanie co do zgodności wyglądu aplikacji i czasem wszystko na prawdę nie współgra ze sobą a nowy Android Ice Cream Sandwitch po kilku latach ewolucji Androida wprowadza naprawdę ładny i dopracowany interfejs który w każdej chwili powinien być dostępny z poziomu ustawień telefonu. Nie zmienia to jednak faktu że nakładka Sense od HTC jest naprawdę ładna i przypadła mi do gustu.

Via

Be Sociable, Share!