Pomyłki zdarzają się na całym świecie, doskonałym utwierdzeniem w tym fakcie może zostać pomyłka która zdarzyła się na jednym z Rumuńskich portali handlowych na której omylnie opublikowane zostały zdjęcia nowego, niezapowiedzianego jeszcze smartfona LG z Windows Phone.

Urządzenie w obecnej fazie prac jest puki co działającym prototypem nie na sprzedaż o czym świadczy sporej wielkości napis na tylnej części obudowy.

Po dokładnym przyjrzeniu się  obudowie bez najmniejszych problemów każdy jest w stanie stwierdzić że nowy smartfon od LG to tak naprawdę LG Miracle o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Nowa nazwa Fantasy E740 sugeruje ostateczne nazewnictwo nowego smartfonu ze względu na swój niepowtarzalny numer ale kto wie, możliwe jest że o LG Miracle/Fantasy usłyszymy jeszcze kilka razy pod nową, zmienioną po raz kolejny nazwą. O samym LG Fantasy mówiono już w grudniu ubiegłego roku ale nie było to nic specjalnie interesującego żebyście byli tym jakoś zainteresowani.

Oto czego dowiedzieliśmy się o specyfikacji urządzenia do tej pory. Wyświetlacz 4-calowy WVGA działający w technologii NOVA , 1GHz procesor Scorpion , 5-megapikselowy aparat główny oraz kamera VGA z przodu oraz niepotwierdzony moduł łączności NF.

LG Fantasy E740 ma zostać oficjalnie zapowiedziany w pierwszym kwartale 2012 roku, z pewnością będzie to miało miejsce na tegorocznych targach Mobile World Congress.

Via

Be Sociable, Share!