To pewne, rynek tanich, uniwersalnych telefonów powoli umiera i traci rację bytu w dzisiejszej erze szybkich procesorów i jeszcze szybszego postępu technologicznego. Motorola ze swoją nową odsłoną mało popularnej Gleam próbuje to zmienić oraz podbić wymierający rynek uniwersalnych telefonów do dzwonienia. 

Motorola zaprezentowała właśnie swoje nowe urządzenie w ofercie. Gleam+, prosta, składana słuchawka do dzwonienia olśniewająca swoim dizajnem i pięknem.

Gleam wyposażona została  w 2,8-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 400 x 240 pikseli oraz zewnętrzny wyświetlacz składający się ze 144 diod LED pozwalający wyświetlić proste informacje takie jak powiadomienie o nowej wiadomości , nieodebranym połączeniu lub godzinie. Skromny, 2-megapikselowy aparat fotograficznych, Bluetooth 2.1, USB 2.0, radio FM oraz 3.5mm wejście na słuchawki

Pamięć wewnętrzna Motoroli Gleam+ to zaledwie 50MB, na ratunek przychodzi nam na szczęście slot kart pamięci MicroSD z możliwością rozbudowy do 16GB.

Cena nowej Gleam+ nie przekroczy 400zł a jej premiera na półkach sklepowych spodziewana jest na marzec tego roku. Telefon będzie dostępny w kolorach srebrnym i zimowej bieli. 

A wy co sądzicie o obecnej sytuacji dotyczącej tanich telefonów z przeznaczeniem do dzwonienia?

Via 

Be Sociable, Share!