LG ostatnimi czasy strasznie się rozkręciło z zapowiedziami swoich nowych urządzeń. Mimo, że obecna zapowiedź jest nieoficjalną informacją wyróżnia ją  bardzo silna podstawach by sądzić, że takie urządzenie będzie miało swoją premierę na tegorocznych targach Mobile World Congress. LG Miracle był by kolejnym Windows Phonem tym razem prosto od LG.

Wyróżniającym elementem LG Miracle na tle innych Windows Phoneów będzie wyświetlacz WVGA działający w technologi NOVA dzięki któremu wyświetlacz telefonu będzie świecił niezwykle jasnym światłem. Wyświetlacz NOVA od LG zastosowany zostanie po raz pierwszy w tego typie urządzeniu.

Pozostała specyfikacja niestety rozczarowuje, pochodzi ona wprost ze specyfikacji urządzeń z Windows Phone 2 generacji. Procesor Snapdragon 1GHz zastosowany w większości Windows Phoneów drugiej generacji. 5-mega-pikselowy aparat z możliwością przechwytywania wideo w rozdzielczości 720p. Brak kamery do wideo-rozmów oraz standardowa jak na dzisiejsze czasy łączność HSPA, Wi-Fi a/b/g/n oraz Bluetooth 3.0.

Jeśli szczęście dopisze telefon zostanie zaprezentowany na tegorocznych targach  Mobile World Congress ale nie spodziewał bym się premiery na półkach sklepowych nie wcześniej niż na wiosnę tego roku. Sam telefon zapewne nie będzie niezwykle popularny chyba że jego cena będzie naprawdę atrakcyjna która na chwilę obecną zostaje owiana tajemnicą.

Via 

Be Sociable, Share!