Wielu właścicieli starszych modeli Nokii z Symbianem z niecierpliwością czekało na oficjalną aktualizację oprogramowania do Symbiana Belle. Wydanie aktualizacji dzień przed spodziewanym terminem pozytywnie zaskoczyło wszystkich.Aktualizacja oprogramowania objęła takie modele jak N8, E7, X7, C7, E6, C6-01 oraz Oro. To naprawdę rewelacyjna informacja dla ich posiadaczy.

Listę krajów w których dostępna jest już aktualizacja do Belle znajdziecie tutaj. Od razu dodam, że Polska znalazła się na liście krajów z dostępną aktualizacją co z pewnością ucieszy wielu. Niestety, aktualizacja oprogramowania dla Nokii 500 której szerokie grono posiadaczy stale powiększa się w naszym kraju opuźni się o kilka tygodni.

Starsze modele Nokii posiadają słabsze procesory oraz mniejszą ilość pamięci RAM, bez względu na to nowy Symbian Belle ma działać na nich równie sprawnie jak na nowych modelach dzięki sprawnej i skutecznej optymalizacji systemu pod kątem słabszych smartfonów.

Prócz nowego interfejsu użytkownika Belle wnosi wiele atrakcyjnych nowości oraz masę ulepszeń oraz usprawnień w działaniu systemu a sama szybkość pracy z telefonem ma zostać znacznie uproszczona oraz przyśpieszona. Symbian przechodzi dzięki Belle prawdziwy renesans.

W razie problemów z aktualizacją waszych telefonów polecamy zajrzeć na tę stronę, znajdziecie na niej liczne informacje oraz odpowiedzi na pytania dotyczące najnowszej aktualizacji.

Dajcie znać w komentarzach jak  przebiegła wasza aktualizacja i jakie są wasze wrażenia obcowania z nowym systemem.

Be Sociable, Share!