Informacje wraz ze zdjęciami białej Lumii 800 często pojawiała się w internecie. Dzisiaj dostały one oficjalne potwierdzenie u źródła. Zapraszam do obejrzenia całego wpisu. 

Odświeżona Lumia 800 prezentuje się naprawdę świetnie. Biała obudowa w połączeniu z czarnymi akcentami wyświetlacza tworzy naprawdę piękny telefon.Dodatkowo wszystko w doskonałym wykonaniu. Sama obudowa nie jest pokryta farbą dzięki czemu nie grozi nam zanik kolorów w kącikach telefonu po jakimś czasie.

Oficjalnie biała wersja Nokii Lumia 800 trafi na pułki sklepowe już w tym miesiącu. Na liście państw w których dostępna będzie biała wersja kolorystyczna znalazła się również Polska.  To naprawdę świetna informacja dla nas, w wielu innych państwach puki co nie spotkamy jeszcze białej Lumi 800.

Technicznie biała Lumia nie będzie różniła się niczym od swoich poprzednich wersji kolorystycznych. Do dyspozycji dostaniemy 3,7-calowy wyświetlacz AMOLED, procesor o takowaniu 1,4GHz, aparat 8MPx z naprawdę świetną optyką oraz Windows Phone odgrywającego rolę serca telefonu.

A wy co sądzicie o nowym wcieleniu Nokii 800? Podoba się wam biała wersja kolorystyczna? A może jakiś specjalny kolor dla was?

Be Sociable, Share!