Od jakiegoś czasu naprawdę sporo dzieje się dookoła nowego, naprawdę świetnego modelu Nokii. Od dziś oficjalnie dostępnego również w Polsce. Z tej okazji kilka zdjęć oraz film ze świetnego, zapierającego dech w piersi pokazu świetlnego.

Premiera Nokii Lumii 800 rozpoczyna się w chwili wyświetlanie niezwykłego pokazu w technice mappingu3d na ścianach Pałacu Staszica na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Pomimo niskiej temperatury twórcy filmiku twierdzi, że wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów a atmosfera towarzysząca pokazowi była niesamowita. Nokia pomyślała również o wszystkich zmarzniętych uczestnikach oferując im darmową, ciepłą herbatę. To naprawdę miły gest z jej strony godny wzoru.

Po pokazie otwarty dla wszystkich chętnych został specjalnie przygotowany bus w którym każdy miał okazję przetestować nowego smartfona od Nokii wraz z licznymi Akcesoriami. Nie zabrakło również konsol Xbox 360 wraz z Kinect od Microsoftu który niestety, cieszył się większym zainteresowanym niż główna gwiazda pokazu.

My już dzisiaj możemy zapewnić was że w niedalekiej przyszłości odwiedzimy taki bus specjalnie dla was i nagramy dla was naszą video relację. Niestety już teraz możemy zapewnić was że e będziecie musieli poczekać do marca. Jeśli macie względem tego jakieś specjalne życzenia, chcielibyście zobaczyć coś specjalnego dajcie znać w komentarzach.

Via 

Be Sociable, Share!