Oficjalna aktualizacja Samsunga Galaxy SII została zapowiedziana już jakiś czas temu na obecny kwartał bieżącego roku. Coraz częstsze wycieki oficjalnego oprogramowania z coraz to większymi poprawkami świadczą o ciągłej pracy nad Androidem Ice Cream Sandwich dla Galaxy SII. Dziś wszyscy zainteresowani mają okazję przyjrzeć się oficjalnemu ROMowi prosto od Samsunga. 

Liczne informacje mówią o bardzo stabilnej, szybkiej i gładkiej pracy Ice Cream Sandwich na urządzeniu. Dodatkowo  Samsung w 4 odsłonie Androida dodaje ulepszony interfejs użytkownika TouchWiz  dzięki czemu między innymi żywotność baterii miała się znacznie zwiększyć.

Wszyscy użytkownicy którym udało się już uruchomić Ice Cream Sandwitch za pomocą niestandardowego ROMu wiedzą, że najnowsza odsłona Andoida przynosi wiele usprawnień oraz dodatków. Procesor oraz wyświetlacz Samsunga Galaxy SII świetnie sprawuje się  w roli smartfona z Androidem 4.0.

Ulepszenia są widoczne we wszystkim, co robisz na telefonie. Dowodem na to mają być benchmarki ukazujące wyższe wyniki pracy względem starego oprogramowania.

  • AnTuTu: 6257
  • Quadrant: 4225
  • Linpack: 46.992/78.05
  • SmartBench: 2517

Aby zobaczyć Ice Cream Sandwich w akcji obejrzyjcie poniższy filmik prezentujący pracę z urządzeniem po zainstalowaniu nowej wersji Androida.

Via

Be Sociable, Share!