Ostatnimi czasu robi się naprawdę głośno w związku ze zbliżającymi się premierami nowych smartfonów Samsunga. Jednym z urządzeń o których sporo się mówi jest Samsung Galaxy S Advance o którym pisaliśmy zaledwie kilka dni temu. Dziś mamy okazję przyjrzeć się mu z bliska za sprawą nowych  zdjęć zaawansowanego Galaktyczngo telefonu.

Nowy Galaxy S Advance to ewidentnie mieszanka Galaxy SII z Galaxy Nexusem, nie ma w tym nic złego. W końcu połączenie dwóch, naprawdę dobrych telefonów to nic złego. Takie połączanie poskutkowało tym co możecie zobaczyć poniżej.

Galaxy S Advance to telefon plasujący się między pierwszym Galaxy S a jego drugą wersją Galaxy SII dzięki wyświetlaczowi 4-cala Super Amoled WVGA,dwurdzeniowy procesor 1 GHz i 5-megapikselowy aparat z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości HD. Galaxy S Advance działa na Androidzie 2.3.6 Gingerbread. Aktualizacja do najnowszej wersji Ice Cream Sandwitch to z pewnością tylko kwestia czasu. 

Mnie osobiście nowy Samsung Galaxy S Advance przypadł do gustu o wiele bardziej niżeli swoi poprzednicy. Z pewnością jest to kwestia gustu ale mnie naprawdę podoba się szara obudowa z białymi akcentami. A jak wam podoba się kolejna już wersja świetnego Galaxy S?
Via 

Be Sociable, Share!