Dropbox z okazji wypuszczenia publicznej wersji beta nowej wersji swojej aplikacji przeznaczonej dla systemu Android rozdaje darmowe megabajty każdemu, kto weźmie udział w testach aplikacji na swoim urządzeniu z Androidem. Aplikacja wprowadza również wiele, bardzo ciekawych nowości którymi warto się zainteresować. 

Dropbox oferuje pakiety dodatkowego miejsca dla każdego, kto weźmie udział w testach nowej wersji aplikacji przeznaczonej dla wszystkich użytkowników urządzeń z Androidem. Każdy użytkownik ma szanse zdobyć do 5GB wolnej przestrzeni na wirtualnym dysku.

Aby wziąć udział w testach i otrzymać pierwsze, darmowe 500mb wystarczy pobrać program w wersji beta i umieścić w swojej wolnej przestrzeni zdjęcie co spowoduje powiększenie wolnego miejsca o 500mb. Aby zdobywać kolejne darmowe Megabajty za darmo na zawsze wystarczy zapełnić poprzednie 500mb wirtualnej przestrzeni aby otrzymać kolejne 500mb aż do zapełnienia dysku 5gigabajtami zdjęć, filmów czy innych plików ze swojego telefonu.

Jedną z nowości pojawiających się w testowej wersji programu jest automatyczny upload zdjęć i plików video bezpośrednio po ich wykonaniu tak jak ma to miejsce w urządzeniach z iOS i ich funkcją iCloud. To bardzo przydatne rozwiązanie dzięki któremu dostęp do swoich plików stworzonych na telefonie otrzymamy praktycznie w każdym miejscu z dostępem do internetu. Zapobiegnie to również niechcianej utracie danych.

Kolejną nowością jest brak limitu wielkości dla wrzucanych plików przez co możemy uploadować tyle, na ile pozwoli nam nasza pojemność wirtualnego dysku.

Via 

Be Sociable, Share!