Oficjalnie ogłoszono że na tegorocznych targach Mobile World Congress nie ujrzymy nowego Galaktycznego smartfonu z numerkiem III. Ogłoszono również że Samsung ma dla nas wiele ciekawych nowinek, jedną z nich może okazać się ulepszona wersja niezwykle popularnego Samsunga Galaxy SII.

Urządzenie identyfikującego się jako „Galaxy S 2 +” pojawiło się w Internecie za sprawą wyników badań porównawczych An3DBenchXL. Wyniki testów informują nas o urządzeniu z Androidem w wersji 2.3.4, rozdzielczość ekranu 480×800 pikseli oraz procesorze taktowany zegarem 1,5 GHz.

Jak wiadomo oryginalna wersja Galaxy S II posiada dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHz. Wiele spekulacji w świecie nowinek technologicznych mówi o nowy Galaxy Nexusie z procesorem 1,5 GHz  z nowym układem graficznym. Inne domysły mówią zaś o podkręconym Galaxy SII przez jego użytkownika oraz błędzie benchmarka. Może to być również inna wersja Samsunga Galaxy SII w wersji LTE lub inna jego wersja z innym użytym procesorem od  Qualcomma.

Same wyniki testu pokazują niewielką różnicę pomiędzy obecnym już na rynku Galaxy Nexus więc czy jest tak naprawdę na co czekać? Z pewnością więcej na temat nowych urządzeń Samsunga oraz potwierdzenia plotek na ich temat dowiemy się na tegorocznych targach Mobile World Congress.

Via

Be Sociable, Share!