Japończycy zdążyli nas już przyzwyczaić do niecodziennych i innowacyjnych rozwiązać w swoich urządzeniach zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i materiały zastosowane w ich produkcji. Tym razem jest podobnie, naprawdę oryginalny dizajn połączony z bogatym wnętrzem.

Wszyscy ci którzy nadal kochają fizyczną klawiaturę w telefonie i nie mogą się bez niej obejść powinni być zadowoleni z KDDI’s INFOBAR C01 który łączy w sobie dotykowy 3,2-calowy ekran o naprawdę świetnej rozdzielczości 854 x 480 pikseli z 10 fizycznymi przyciskami klawiatury. Niestety projektantom zabrakło miejsca na umieszczenie 2 przycisków odpowiedzialnych za odbieranie oraz odrzucanie rozmów.

Na telefonie zainstalowanego znajdziemy Androida w wersji Gingerbread z autorską nakładką graficzną napędzanego jednordzeniowy 1,4 GHz Qualcomm MSM8655.Do naszej dyspozycji oddany zostanie również aparat o rozdzielczości 8-megapikseli z możliwością kręcenia filmów w jakości fullHD oraz co częste w Japońskich telefonach TunerTV pozwalający oglądać telewizję naziemną prosto na telefonie bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń oraz łączenia się z internetem.

Sam  telefon dostępny będzie od 3 lutego w nieznanej cenie. Puki co wyłącznie na Japońskim rynku w 3 różnych wariantach kolorystycznych.

Nie wiem jak was ale mnie naprawdę oczarował ten telefon, chyba swoją oryginalnością? A jak wam się podoba ? 

Via

Be Sociable, Share!