Pomimo licznych spekulacji oraz wielu naprawdę sporych informacji na temat nowego, flagowego modelu Samsunga już dziś jesteśmy pewni, Samsung nie zaprezentuje nowego modelu Galaxy S na tegorocznych targach Mobile World Congress. 

Wiele plotek głosi, że Galaxy S III zaprezentowany zostanie w kwietniu, autentyczność tej plotki jest niestety bardzo wątpliwa. Wiele stron internetowych przegania się z informacjami na temat daty premiery Galaxy S III. Czyżby był to celowy zabieg Samsunga mający na celu wzbudzenie jak największego zainteresowania modelem przed jego oficjalną premierą?

Prawdopodobną opcją zaprezentowania nowego flagowca Samsunga jest oficjalna impreza mająca na celu promocję jedynie urządzeń koreańskiego producenta.

Samsung nie powiedział, co  ze swoich tegorocznych nowinek zostanie ogłoszone na Mobile World Congress w Barcelonie. Zapewnił jedynie że z pewnością będziemy mieli o czym pisać. Kolejne niepotwierdzone plotki głoszą że Samsung miał na myśli telefony z Windows Phone oraz nowe, niesamowite Tablety. Nie zastąpi to jednak rozczarowania, że nie zobaczymy nowego flagowego Androida od Samsunga w tym miesiącu.

Miejmy nadzieję że warto jeszcze trochę poczekać i że Samsung solidnie nas jeszcze zaskoczy.  Jedno jest pewne, o wszystkich nowinkach Koreańskiego producenta będziemy was informować na bieżąco. 

Via

 

Be Sociable, Share!