LG w natarciu ze swoimi tanimi i kompaktowymi smartfonami z Androidem wypuszcza właśnie nowy model idealnie wpasowujący się w dział tanich, zielonych robocików. Co ma do zaoferowania? Zapraszam do wpisu.

Nowy LG Optimus L3 znany również pod nazwą E400 wyposażony został w Androida 2.3 Gngerbread z nakładką systemową UI Optimus LG. System wyświetlany zostanie na 3,2-calowym wyświetlacz o rozdzielczości 320×240 pikseli co  z pewnością utrudni komfortową pracę z urządzeniem oraz uniemożliwi przeglądanie stron internetowych w ludzi sposób.

Do naszej dyspozycji oddane zostaną również takie gadgety jak 3-megapikselowy aparat fotograficzny, czterozakresowa obsługa sieci EDGE, WiFi, Bluetooth, GPS oraz radio FM. Samą pamięć telefonu łatwo powiększymy dzięki slotowi na karty microSD.

Pomimo nieznanej informacji na temat procesora smartfonu spekulacja na jego temat mówią o prawdopodobnym zastosowaniu procesora o taktowaniu 800MHz.

Dostępność telefonu również owiana została tajemnicą, na pocieszenie pozostaje nam wiedza o cenie oscylującej w granicach 200 dolarów co jak za tak słabą specyfikację sprzętową jest sporym wydatkiem. Zobaczymy, może nowy LG nadrobi jakością wykonania obudowy?

Od siebie dodam że nowy , stylowy smartfon od LG z przodu przypomina mi strasznie obudowę najnowszego iPoda Nano 6 generacji. Jeśli komuś jeszcze ten smartfon kojarzy się z nowym odtwarzaczem firmy Apple łapka w górę! 

Via

Be Sociable, Share!