Niezwykła akcja charytatywna mająca na celu wsparcie twórców gier niezależnych poszerza swoją bogatą ofertę o dostępność gier na Androida! To naprawdę warta uwaga akcja w której za niewielkie pieniądze zdobyć możecie naprawdę dobre gry wspierając przy tym słuszny cel. 

Samo wzięcie udziału w akcji polega na przekazaniu datku w minimalnej kwocie 1 dolara na rzecz akcji w której udział biorą największe serwisy, najwięksi producenci oraz sławne osoby ze środowiska komputerowego. Sam osobiście biorę udział w akcji od samego początku jej istnienia.

Co dostaniemy w zamian? Obecna akcja przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android przewiduje 4 naprawdę dobre gry do ściągnięcia w każdej chwili. Są nimi takie tytuły jak naprawdę świetna polska gra Anomaly, znane prawie wszystkim World Of Goo czy tytuły takie jak Osmos i Edge. Wzięcie udziału w akcji gwarantuje do wszystkich gier zawartych w pakiecie więc naprawdę warto! W cenie 4 złotych otrzymujemy gry warte kilkadziesiąt złotych. Osobiście namawiamy do wpłacania większych sum pieniężnych ale każdy dolar się liczy.

Twórcy gier odstąpili od zysków związanych z akcją. Dodatkowo gry będą dostępne nie tylko na Androida, jest on jedynie dodatkiem do listy na której znajduje się kompatybilność z takimi systemami jak Windows, Linux i Mac OS X. Dodatkowo każda gra dostanie swój unikalny klucz dzięki któremu gry ściągniemy na swoje komputery nie tylko za pomocą przeglądarki internetowej ale również platform takich jak Steam, Desura czy OnLive.

Link do wzięcia udziału znajdziecie tutaj.

 Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o takich akcjach!

Be Sociable, Share!