Nowy LG A290 to uniwersalny telefon skierowany dla bardzo specyficznej grupy odbiorców za niewielkie pieniądze przez co niewiele prócz obsługi 3 kart sim ma do zaoferowania. Po więcej informacji zapraszam do przeczytania wpisu. 

Nowa premiera telefonu od LG wyróżnia się na tle innych telefonów tym że nowy LG a290, po raz pierwszy na świecie obsługuje w jednej chwili 3 karty sim. Obsługa 2 kart sim była zawsze domeną chińskich, tanich telefonów często bardzo inspirowanych istniejącymi topowymi urządzeniami. LG postanowił pójść o krok na przód przed konkurencją i umieścić w swoim telefonie slot na 3 karty sim dzięki czemu jedno urządzenie może służyć nam za 3 telefony.

Słyszeliśmy już kiedyś o telefonach obsługujących 4 karty sim od chińskiej firmy produkującej repliki smartfonów ale nigdy wcześniej żadna firma przed LG nie wypuściła na rynek telefonu  z obsługą 3 kart. 

Prócz obsługi 3 kart telefon nie zachwyca i trzyma poziom urządzeń z przed kilku dobrych lat. Na pokładzie LG A290 znajdziemy 2,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 176x220pikseli, 1,3-megapikselowy aparat fotograficzny  oraz funkcję latarki. Całość napędzana zostanie 1500mAh baterią zapakowaną w dość niewielką obudowę o wymiarach 113,5x51x12,99mm.

LG A290  w europie pomijając Rosję w której miał już swoją premierę powinien pojawić się pod koniec lutego tego roku i kosztować ok 300 polskich złotych co jest naprawdę niewielką ceną.

A jak wy sądzicie, czy to już przesada umieszczać miejsce na 3 karty sim w telefonie i czy to naprawdę dobry pomysł nawet dla tych wymagających?

Via 

Be Sociable, Share!