Integracja telefonu z wieloma programami oraz serwisami to jedna z największych pozytywnych cech systemu Windows Phone, żaden system pod tym względem nie dorównał jeszcze systemowi z pod flagi Microsoftu. Nowe zrzuty ekranu z nadchodzącej aktualizacji Tango ujawniają integrację systemu ze Skype i Google+.

Po wykupieniu Skype’a przez Microsoft kwestią czasu stała się integracja ich systemów ze Skype. Zarówno jeśli chodzi o oprogramowanie telefonu jak i systemu operacyjnego komputerów osobistych. Wszyscy użytkownicy korzystający z Windows Phone mają nadzieję że stosowna integracja pojawi się już w najbliższej spodziewanej aktualizacji do Windows Phone 7.6 Tango.

Zrzut ekranu ujawnia również (o ile okaże się że jest prawdziwy) dodanie możliwości integracji z młodym i stawiającym pierwsze wielkie kroki serwisem społecznościowym Google+ od konkurencyjnej firmy tworzącej system Android.

Użytkownicy, którzy brali udział w testach najnowszej odsłony systemu Micrsoftu twierdzą że komunikacja tekstowa zarówno przez Skype jak i Google + działa bardzo dobrze. Gorzej sprawy mają się ponoć ze „Skejpowymi” rozmowami Video w których przekazywany głos wymaga jeszcze wiele pracy.

Sama możliwość stworzenia powyższego zrzutu ekranu z Windows Phone jest bardzo łatwa do zrealizowana, więc polecam wziąć tą informację pół żartem pół serio. Ponoć w każdej plotce jest ziarnko prawdy.

Via

Be Sociable, Share!