Nowy smartfon od HTC został przyłapany na wideo wraz z działającym interfejsem Sense w wersji 4.0 współpracującym z Androidem 4.0.1 Ice Cream Sandwich. Znana jest również specyfikacja smartfonu wraz z datą oficjalnej prezentacji.

Telefon ma zostać oficjalnie zaprezentowany podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Puki co musi nam wystarczyć zadowolenie się specyfikacją wraz z nieoficjalnym filmikiem który obejrzeć możecie poniżej.

HTC Ville oficjalnie wyposażony zostanie w dwu-rdzeniowy procesor 1,5GHz współpracujący z 1GB pamięci RAM, 8 mega-pikselowy aparat, ekran 4,3 cala o rozdzielczości 540×960 pikseli. Całość ma zostać zapakowana w obudowę unibody wykorzystywaną obecnie w high-endowych smartofnach HTC takich jak Sensation lub Rezound czyli taką, która składa się z jednego segmentu dzięki czemu w telefonie nic nie trzeszczy oraz nie potrzebna jest taka ilość śrubek jak ma to miejsce w urządzeniach korzystających ze starszej technologii łączenia elementów w jedną całość.

Sama nakładka SENSE 4.0 wygląda naprawdę świetnie i wprowadza reorganizajcę wyglądu pulpitu. Nie zabrakło w niej również elementów bardzo przydatnych i znanych elementów takich jak pogodynka na głównym ekranie. Choć po mimo to zastanowił bym się głęboko czy nie wolał bym korzystać z oryginalnego wyglądu Androida 4.0 który wreszcie wygląda i działa jak prawdziwy, rasowy smartfon. Niestety na ocenę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać ze względu na nieznaną datę premiery samego urządzenia oraz nowej wersji nakładki. Miejmy nadzieję że wszystkiego dowiemy się na tegorocznych targach Mobile World Congress.

Via

Be Sociable, Share!