Samsung po raz kolejny odświeża wersję jednego ze swoich naprawdę popularnych telefonów ostatnich lat jakim jest Galaxy S. Po nieco ulepszonej wersji Galaxy S Plus pora na Galaxy S Advance ze sporymi zmianami nie tylko wewnątrz ale i zewnątrz telefonu. 

Samsung wprowadził właśnie na rynek nowy, dwurdzeniowy telefon który zapowiada się naprawdę atrakcyjnie i bardzo przystępnie.

Nowe dziecko koreańskiego producenta w rozsądnej cenie ma dla nas do zaoferowania 4-calowy, dokładnie ten sam  wyświetlacz Super AMOLED który znamy z oryginalnej, pierwszej wersji smartofonu Galaxy S. Androida 2.3 Gingerbread napędzanego 1GHz, dwurdzeniowym procesorem Cortex-A9 oraz 768MB pamięci RAM co w połączeniu z 8 lub 16 GB pamięcią wewnętrzną daje ciekawe połączenie.

Dodatkowo Galaxy S Advance wyposażony został w 5-megapikselowy aparat z funkcją kręcenia filmów w rozdzielczości 720p oraz przednią kamerkę do wideo rozmów o rozdzielczości 1,3-megapiksela

Samsung I9070 Galaxy Advance S posiada również wsparcie dla technologi HSDPA, Wi-Fi w standardzie a/b/g/n, GPS z funkcją A-GPS, Bluetooth 3.0 oraz USB 2.0 do przesyły danych pomiędzy komputerem a telefonem. W telefonie nie uświadczymy wsparcia dla sieci 4G lecz biorąc pod uwagę, że telefon kierowany jest głównie dla nie wiele wymagających użytkowników za rozsądną cenę wydaje się to być uzasadnionym posunięciem.

Samsung nie jest w stanie podać szczegółowej ceny oraz daty premiery Galaxy S Advance na pułkach sklepowych. Nie powinno to trwać  jednak więcej niż 2 miesiące a jego cena nie powinna przekroczyć ceny Galaxy R. 

Via

Be Sociable, Share!