Informacje na temat nowego flagowego modelu Samsunga wyciekają do świata jak ciepłe bułeczki. Niedawno pisaliśmy o rzekomej specyfikacji Galaxy SIII. Dzisiaj piszemy o prawdopodobnym pojawieniu się nowego Galaktycznego modelu na stronie pomocy technicznej Samsunga.

Informacja o nowym modelu o tajemniczej  nazwoe GT-I9300 pojawiła się kilka dni temu jedynie na stronie oddziału koncernu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nie koniecznie musi to oznaczać że nowy smartfon Samsunga pojawi się w sprzedaży wyłącznie na terenie Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Prawdopodobnie któryś z tamtejszych administratorów strony zbytnio pośpieszył się z aktualizacjami strony pomocy technicznej. 

W chwili obecnej nie ma szans na jakiekolwiek potwierdzenie informacji jakoby model GT-I9300 był następcą sławnego Samsugna Galaxy SII. Jeśli Samsung nie zmienił swojego nazewnictwa modeli to z pewnością mamy do czynienia z jednym z nowych, jeszcze nie zapowiedzianych prestiżowych modeli Samsunga.

Poprzednie modele smartfonów począwszy od Galaxy S  znanego jako GT-i9000, Galaxy SII z  numerkiem  GT-i9100 oraz kolejno Galaxy Nexus z oznaczeniem GT-i9250 bardzo mocno sugerować mogą następce Galaxy SIII. A może nowy model Galaxy Nexys’a?

Być może potwierdzenie informacji oraz ujawnienie modelu otrzymamy podczas tegorocznych targów Mobile World Congress 2012. Jeśli tak się stanie z pewnością was o tym poinformujemy.

Via

Be Sociable, Share!