Przyszłych użytkowników urządzeń Nokii działających pod kontrolą systemu Symbian^3 z pewnością ucieszy fakt, że każdy nowo sprzedany smartfon prosto po wyjęciu z pudełka działał będzie na najnowszej wersji Symbiana ^3 Belle. 

Nokia poinformowała nas o tym dzisiaj, oficjalny profil fińskiego producenta na twitterze. To bardzo dobra wiadomość dla każdego kto w niedługim czasie ma zamiar zakupić nowy telefon od Nokii. Na liście telefonów z preinstalowanym systemem Symbian Belle znalazły się wszystkie modele Nokii wspierane przez najnowszą odsłonę systemu między innymi takie modele jak Nokia E7 , C7 , E6 , X7 , C6-01 i 500 w tym również Nokia N8.

Najnowsza odsłona Symbiana przynosi wiele nowych funkcjonalności oraz poprawia wiele niedociągnięć i niedoskonałości systemu przez co o wiele przyjemniej korzysta się z telefonu z Symbianem Belle.

Nokia potwierdziła, że ​​urządzenia z Symbianem Belle będą dostępne w wielu krajach, w tym Turcji i Indiach. Mimo to, Nokia zaleca sprawdzić przed kupnem u lokalnego sprzedawcy czy będziesz w stanie odebrać urządzenia z preinstalowanym systemem Belle.

Czy waszym zdaniem najnowsze modele Nokii dzięki preinstalowanym Symbianie w wersji Belle staną się bardziej atrakcyjne dla potencjalnego kupca? Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

Via

Be Sociable, Share!