Samsung wraz ze swoją serią kobiecych wersji telefonów sygnowanych znakiem LeFleur postanowił poszerzyć swoją bibliotekę urządzeń skierowanych dla kobiet o swój nowy, uniwersalny telefon Samsung Wave Y.

Telefon prócz oryginalnego wyglądu nie różni się niczym od swojej oryginalnej wersji. Do dyspozycji Samsung daje nam tani telefon działający na systemie Bada OS w wersji 2.0. Dotykowy ekran 3,2-cala o rozdzielczości 320×480, procesor taktowany zegarem 832MHz, aparat 2 megapiksele WiFi oraz kilka innych podstawowych funkcji takich jak Bluetooth w wersji 3.0. Specyfikacja nie zachwyca mimo to cena na aukcjach za nowy telefon nie przekracza 450zł co dla wielu użytkowników może być kluczowe w wyborze telefonu.

W Samsungu Wave Y w wersji LeFlur zmieniona została jedynie obudowa na tą którą możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Miłe dla oka kobiece kolory z kwiatowymi akcentami z pewnością przypadną wielu paniom do gustu.

Niestety, dostępność telefonu na Polskim rynku oscyluje w granicach zera. Jedyną możliwością kupna Samsung Wave Y LeFleur jest wyprawa do Ukraińskiego sklepu internetowego oferującego wysyłkę za granicę. Sama cena bez przesyłki jest wyższa od ceny oryginału przez co potencjalny polski klient doliczając koszty transportu powinien porządnie się zastanowić czy taki interes się opłaca. Za cenę 600zł na polskim rynku znaleźć możemy wiele innych, bardziej interesujących modeli dostępnych od zaraz. 

Via

Be Sociable, Share!