Nokia N8 gry
Lubisz gry w których trzeba coś zniszczyć by przejść do następnego level’u? Dodatkowo posiadasz smartfona Nokia N8 lub Nokia C7, C6-01, E7 z systemem Symbian Anna. Koniecznie w takim razie powinieneś przeczytać zestawienie 5 najlepszych gier akcji!

Fruit Ninja

Pierwsza pozycja to Fruit Ninja dostępna dla smartfonów Nokia N8, C7, E7 i C6-01. Tym razem w grze nie będziesz musiał nikogo zabijać. Twoim zadaniem będzie niwelowanie niecodziennych przeciwników – na Twojej drodze staną owoce. Przygotuj się na niezły… kompot:)

Gra Fruit Ninja dostępna jest w Sklepie Nokii w cenie 3,69zł

Assassin’s Creed

Jedna z lepszych propozycji w wersji na PC dotarła także do smartfonów Nokii z Symbianem Anna. Tym razem Twoim zadanie będzie polegało na wcielenie się w członka bractwa asasynów i wyeliminowanie swoich przeciwników. Gameloft przygotował mroczną propozycję, która zadowolić powinna wielu z Was.

Gra Assassin’s  Creed dostępna jest w Sklepie Nokia w cenie 3,69zł

Spider-Man: Total Mayhem HD

Kto nie kochał Spidermana za dziecka – każdy. Niektórzy po dziś dzień mają jego plakaty na ścianach. Nasz Spider tym razem będzie musiał ustawić kilku zbirów z ulicy, nie obejdzie się bez ostrej jadki.

Gra Spider-Man: Total Mayhem HD dostępna jest w Sklepie Nokia w cenie 3,69zł

Ninja Shooter

Bardziej lajtowa wersja gry akcji. Ninja Shooter możemy bardziej zaliczyć do gier typu puzzle – zręcznościowe, choć nie oznacza to, że pozbawi Nas emocji. Gotowy na wojne?

Gra Ninja Shooter dostępna jest w Sklepie Nokia w cenie 7,38zł

Rogue Fighter

Ostatnia pozycja to klasyczne pojedynki face to face z telefonem. Ta pozycja odznacza się wątpliwą grafika i brakiem innych efektów. Może jednak warto spróbować – czasem i old school jest dobry, zwłaszcza gdy darmowy.

Gra Rogue Fighter dostępna jest w Sklepie Nokia za darmo

Be Sociable, Share!