Tym razem pora na nieco świerzych plotek dotyczących LG oraz jego nowego flagowego modelu LG CX2, prawdopodobnego następcy sławnego już LG Optimus 3D tym razem z lepszym wnętrzem i bogatszym wykonaniem. 

Puki co są to jedynie niepotwierdzone plotki z niesprawdzonych źródeł związanych z niedaleką, największą imprezą branży telefonii komórkowej, Mobile World Congress.

W nowym smartfonie od LG spodziewać się będziemy mogli dwurdzeniowego procesora o taktowaniu minimum 1,2GHz, wyświetlacz o prawdopodobnej przekątnej 4,3 cala o rozdzielczości WVGA wykorzystującym technologię NOVA dzięki czemu ujrzeć będziemy mogli doskonałą jasność w silnym słońcu oraz kontrast. Jak na następce telefonu słynącego z obsługi 3D tak i LG CX2 wyposażony zostanie w 2 kamery pozwalające robić oraz wyświetlać zdjęcia w 3D. Niestety rozdzielczość aparatu utrzyma się na poziomie 5MP. System operacyjny prawdopodobnie również nie zostanie zmieniony przez co na pokładzie nowego LG zobaczymy starszego Androida w wersji 2.3.

Urządzenie rzekomo ma być cieńsze oraz wykonane z lepszych jakościowo materiałów. Czyżby Gorilla Glass 2? 

Przewidywany debiut LG CS2 datuje się na Mobile Word Congress w lutym a samą jego premierę na pułkach sklepowych na późną część wiosny.

Via

Be Sociable, Share!