Wyciek w sprawie nowego, taniego smartfonu od HTC, który może zmienić Androida Ice Cream Sandwich  oraz Beats Audio w atuty nowych niedrogich smartfonów od HTC dostępnych dla wszystkich. W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się większej ilości takich wycieków w większości związanych ze zbliżającymi się targami Mobile World Congress.

Kolejny telefon z Androidem, który może zostać zaprezentowany oficjalnie pod koniec lutego. Pomimo obecności najnowszej wersji Androida oraz systemu Beats Audio odpowiedzialnego za najdoskonalszy dźwięk w telefonach komórkowych Primo nie będzie kolejnym topowym smartonem od HTC.

Dodanie Beats Audio w tej klasy urządzeniu to świetna informacja,  takie posunięcie oznaczać może, że wszystkie nowe słuchawki od HTC będą wyposażone w ten system  zwiększający basy i poprawiający ogólny dźwięk telefonu. Wiadomo, że telefon działać będzie pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich zainstalowanego od początku, bez konieczności aktualizacji co  dla wielu jest bardziej ekscytujące niż poprawa jakości dźwięku.

HTC Primo poza doskonałym dźwiękiem i najnowszym Androidem wyposażony zostanie w 3,7-calowy ekran dotykowy pokryty odporną powłoką Gorilla Glass, 1GHz dwurdzeniowy procesor, 512MB Ram oraz 5-megapikselowy aparat. Plotki dotyczące zastosowanego szkła w aparacie mówią również o bardzo jasnym obiektywie F/2.0 dzięki czemu Primo będzie mógł robić dobre zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia oraz podwójną funkcję migawki dzięki której podczas kręcenia filmu w rozdzielczości HD bez konieczności zatrzymywania nagrywania będziemy mogli robić zdjęcia.

Lista funkcji Primo pokazuje, że na chwilę obecną jest to bardziej lowendowy produkt niż highendy największych producentów w tym HTC, nie zmienia to jednak faktu że warto się nim zainteresować.

Bardzo atrakcyjna , prawdopodobna cena telefonu będzie wynosiła około 350 dolarów co sprawi że prawdopodobnie HTC Primo będzie najlepszym telefon z tej półki cenowej.

Via

Be Sociable, Share!