Kolejny super wytrzymały smartfon od Casio z naprawdę oryginalnym wyglądem. Urządzenie obowiązkowe dla ludzi uprawiających sporty ekstremalne lub pracujących w ciężkich warunkach w których uszkodzeniu ulegają wszystkie inne, zwykłe telefony. 

G-Shock, telefon wszystko odporny to kolejny projekt wytrzymałego smartfonu sygnowanego znaną firmą Casio produkującą zegarki.

Wyświetlacz w telefonie został otoczony grubą ramką która uchroni wyświetlacz przed uszkodzeniami nawet, jeśli telefon upadnie płasko do ziemi. Wszystkie fizyczne przyciski telefonu podobnie jak w zegarkach zostały umieszczone na bokach telefonu blisko ich narożników.

Z tyłu telefon prezentuje się bardzo imponująco, całą zawartość telefonu z tyłu chroni metalowa obudowa przykręcona na śruby w każdym narożniku. G-Shock zadba również o nasze bezpieczeństwo dzięki wygrawerowanym z tyłu podstawowym numerom alarmowym.

Telefon według producenta będzie odporny na wstrząsy (do 10 stóp), odporne na ciśnienie (do 1,0 tony) i wodoodporna (1,0 bar).

Niestety, nie wiadomo nic na temat specyfikacji sprzętowej urządzenia w tej chwili oraz ceny która prawdopodobnie nie będzie niska . Na chwilę obecną wiadomo jedynie tyle, że telefon wyposażony zostanie w  systemem Android, najprawdopodobniej Gingerbread. Mamy nadzieję, że dowiemy się więcej na jego temat wkrótce ponieważ jest to naprawdę nietypowy smartfon wyróżniający się na tle innych telefonów.

Via

Be Sociable, Share!