Kampania reklamowa nowych modeli Nokii rusza w Polsce pełną parą. Orange nie pozostaje w tyle i w kolejnej już akcji promocyjno konkursowej  „Testuj Smartfona” użytkownicy będą mieli okazje przetestować jeden z ponad 2 tysięcy modeli telefonów Lumia 800 lub 710

Poprzednie edycje konkursu odnosiły ogromny sukces i wielu mogło całkowicie za darmo przetestować bardzo ciekawe modele telefonów zupełnie za darmo. Każdy uczestnik konkursu będzie miał również przydzielane zadania związane z telefonem dzięki którym 50 najlepszych będzie mogło wygrać testowany model telefonu na zawsze bez konieczności podpisywania umowy z Orange.

Akcja zgłaszania chęci wzięcia udziału w testach trwa do dnia 30 stycznia 2012 roku na tej stronie. Pozostało więc nie wiele czasu, radzę nie odwlekać swojego zgłoszenia!

Lista zwycięzców zostanie opublikowana 6 lutego tego roku.

W czasie testowania smartfonów które potrwają do 11 marca każdy uczestnik korzystać będzie ze specjalnego blogu omnie.to na którym będzie się dzielił wrażeniami z użytkowania oraz wypełniał zadania konkursowe.

Via

Be Sociable, Share!