Ostatnimi czasy coraz więcej mówi się o Windows Phone 7 nie tylko za sprawą Nokii i jej serii telefonów Lumia. Dzisiaj do całego szału na Windows Phone 7 dołącza Sony Ericsson ze swoim prototypowym smartfonem. 

Jak widać po zapowiedziach nowych telefonów wszystkie firmy chcą mieć w swojej kolekcji chociaż jeden smartfon z Windows Phone 7 na pokładzie. Mimo iż Sony Ericsson (Obecnie Sony) nigdy nie zapowiedziało żadnego swojego modelu z Windows Phone to po raz kolejny światło dzienne ujrzały zdjęcia z prototypowym modelem od  Japońskiego producenta.

Według źródła telefon jest w 100% oryginalny i działa znakomicie pod kontrolą systemu Windows Phone w wersji beta (nie do końca wiadomo o jaką konkretnie wersję chodzi, być może betę starszego już Windows Phone 7 lub Windows Phone 7.5 Mango)

Po mimo słabych jakościowo zdjęć pewne jest  to, że sam telefon jest jednym ze starszych prototypów o czym mówi nam napis Sonny Ericsson   umieszczony nad wyświetlaczem telefonu.

Wypuszczenie telefonów od Sony pod kontrolą Windows Phone w przyszłości wydaje się być bardzo mało prawdopodobne biorąc pod starą serię telefonów pod znakiem Play Station takich jak Sony Ericsson Xperia Play oraz konieczność integracji Windows Phone’a z konkurencyjną dla Sony  aplikacją Xbox Live.

Via

Be Sociable, Share!