Nokia Lumia 900 official photo

W Las Vegas odbywają się jedne z ważniejszych targów technologicznych w tym roku – CES 2012. Ekipa Pocketnow już wie, co zaprezentuje Nokia, dodatkowo mają zdjęcia najświeższej Nokii Lumia 900.

Nokia Lumia 900 z pewnością zostanie zaprezentowana oficjalnie na targach – CES 2012. Smartfon ma bazować oczywiście na platformie Windows Phone 7 a jego wygląd nie będzie się różnił niczym niż ten w modelach Nokia N9 czy też Nokia Lumia 800.

Co więcej zobaczymy w tym smartfonie?

Oprócz systemu operacyjnego WP, Nokia Lumia 900 będzie wyposażona w wyświetlacz 4,3 cala z zastosowaniem technologii Clear Black Display (lepsza widoczność nawet przy pełnym słońcu), a także: procesor o taktowaniu 1,4GHz, pamięć  512MB RAM, pamięć zewnętrzną 16 lub 32GB i aparat 8 Mpix. Wyróżniającym się elementem w Lumii 900 ma być moduł 4G LTE, który zapewnia dostęp do najszybszego internetu na świecie.

Nie wiadomo jednak jaka będzie cena oraz kiedy zostanie wprowadzony do sprzedaży ten model – tego dowiemy się w następne dni. Jako pierwsi powinni go zobaczyć amerykanie w sieci AT&T.

Co myślicie na temat tego modelu? Czy nie uważacie, że mało jest różnic w porównaniu do modelu Nokia Lumia 800?

Via

Be Sociable, Share!