Aplikacje do tworzenia i obróbki zdjęć często w połączeniu z aparatem w iUrządzeniach tworzą niesamowite, zapierające dech w piersi zdjęcia prosto z telefonu. Dla wielu fanów takiej formy uwieczniania chwili ten gadget to obowiązkowy dodatek do ich smartfona.

iCA to bardzo ciekawy gadżet zmieniający naszego  iPhone’a w stary, oldschoolowy aparat z pewnością zaciekawi wielu użytkowników telefonu.

Ten gadżet to nie tylko bardzo oryginalna i niezwykle ciekawa obudowa telefonu pomagająca chronić przed niechcianymi zarysowaniami i uszkodzeniami nasz smartfon. iCA pozwala nam również na szybką i bardzo wygodną możliwość uchwycenia chwili poprzez fizyczny przycisk nad spustem migawki iPhone’a co w połączeniu z najnowszym oprogramowaniem w wersji 5.0 pozwala bez konieczności dotykania ekranu zrobić zdjęcie.

Dodatkowo do pomocy przy tworzeniu  autoportretów  w miejscu obiektywu znajdziemy lustro pomagające odpowiednio wykadrować zdjęcie bez konieczności zerkania na ekran telefonu.

Etui w dość wysokiej cenie 140 dolarów wraz z paskiem znajdziecie pod tym adresem. Do zestawu dodawane są  również nakładki pozwalające poszerzyć kąt widzenia iPhone’a oraz zmieniające zdjęcia na na takie, które przypominają fotografię wykonane za pomocą obiektywu FishEye.

Dla wielu kolejnym minusem iCA jest  kompatybilność  jedynie z dwiema, najnowszymi wersjami telefonu z nadgryzionym jabłkiem.

Jak myślicie, czy warto zainwestować 140 dolarów na taki gadżet czy to tylko strata pieniędzy?

Be Sociable, Share!