Po wielu tygodniach prób całkowitego odblokowania iUrządzeń udało się! Wreszcie użytkownicy najnowszej, piątej odsłony iOS mogą bez problemu odblokować swoje urządzenia nie martwiąc się o rozładowaną baterię i konieczność podłączania telefonu do komputera. Najnowszy Jailbreake Untethered odblokowuje dwie wersje najnowszego oprogramowania, iOS 5 oraz iOS 5.0.1. Niestety użytkownicy iPhone’a 4S oraz iPada 2 musza jeszcze trochę poczekać ponieważ sposób podany poniżej nie zadziała na ich urządzeniach.

Dla wszystkich tych którzy odblokowali swoje urządzenia, wystarczy że odświeżycie dane z Cydii klikając na „Reload” w głównym meny aplikacji a następnie poszukacie pakietu „Corona” i zainstalujecie go.

Jeśli jednak nie odblokowywaliście jeszcze swojego telefonu wystarczy że pobieżecie najnowszą wersję programu redsn0w (0.9.10 beta 1) którą znajdziecie pod tym linkiem lub tutaj. Dla tych którzy nie wiedzą co dalej, wideo poradnik poniżej:

Wszystkich użytkowników iPhone’a 4S oraz iPada 2 z pewnością poinformujemy o możliwości odblokowania ich urządzeń jeśli będzie to możliwe. Miejmy nadzieję że nie będzie to trwało zbyt długo, no i że w końcu doczekamy się portu Siri na starsze urządzenia.

Via

Be Sociable, Share!