Wyciekł jedynie dla wersji USA w sieci T-mobile i niestety nie zachwyca. Jedyne co cieszy to fakt wprowadzania częstych aktualizacji oprogramowania poprawiających błędy których jest mnóstwo.

Już teraz dzięki najaktualniejszej wersji można dzwonić i surfować po internecie za pośrednictwem WiFi, jeszcze kilka dni temu było to zupełnie nie możliwe. Prace nad ROM’em Ice Cream Sandwitch dla Galaxy SII nadal trwają i zapewne potrwają jeszcze wiele tygodni.

Kolejną dotychczasową niedoskonałością romu jest fakt braku jakiejkolwiek różnicy w wyglądzie pomiędzy dostepną wersją Androida 2.3.5 a 4.0. Wersja „Lodowej Kanapki” wygląda dokładnie tak samo, wyposażona została w Samsungową nakładkę graficzną Totouchwiz 4.0. Jedyna różnica rzucająca się w oczy to zmiana koloru ikon powiadomień z zielonych na niebieskie, odmienione ikony systemowe oraz inny wygląd ustawień systemu.

Miejmy nadzieję że samsung przed oficjalną premierą postara się i stworzy nakładkę specjalnie z tej okazji upodabniającą nową wersję Touchwiz  do Ice Cream Sandwitch lub pozostawi oryginalny wygląd systemu dodając jedynie swoje własne widgety.

Z kolejnych nowości warto wspomnieć o lekko zmodyfikowanej przeglądarce internetowej która została nieco przebudowana. Dodano również funkcję rozpoznawania twarzy dzięki której będziemy mogli odblokować telefon za pomocą wbudowanej kamerki.

Twórcy ROMu puki co odradzają instalację oprogramowania. Zaznaczają również że odpowiedzialność za instalacje użytkownik ponosi na własne ryzyko!

Via

Be Sociable, Share!