Bardzo popularna aplikacja wśród sportowców, jedna z najczęściej pobieranych aplikacji dla telefonu z Symbianem trafiła do Market Place stając się tym samym jedną z najbardziej rozprzestrzenionych aplikacji dla systemów mobilnych!

Sports Tracker jest również prawdopodobnie najczęściej nagradzaną aplikacją na rynku, swoją popularność początkowo zdobywała jedynie za pomocą Symbiana kilka lat temu i od tego czasu rozprzestrzeniła się na wszystkich głównych platformach. Od niedawna każdy użytkownik Windows Phone 7 może pobrać ją zupełnie za darmo już teraz z market place.

Aplikacja nie została wyposażona we wszystkie gadżety z wersji dostępnych na inne platformy,  mimo to w obecnej wersja jest wszystko, czego potrzebuje większość z użytkowników. Aplikacja posiada funkcję śledzenia przebytej odległości, czasu, spalonej energii, trasy i dzielenia się tymi informacjami za pomocą strony sports-tracker.com lub udostępniać te informacje na profilu Facebook oraz Twitter.

Zespół odpowiedzialni za stworzenie aplikacji jest bardzo zadowolony z pracy nad tworzeniem wersji dla Windows Phone w szczególności ze względu na dostosowanie wyglądu pod system operacyjny, tak zwane „Kafelki” której jak twierdzą, bardzo ułatwiają pracę nad programem jedną ręką .

A wy? Korzystaliście kiedyś ze Sport Tracker? A może posiadacie jakiś inny program?

Via

Be Sociable, Share!