Jeśli szukasz nowego telefonu i wahasz się pomiędzy systemami to jest to coś dla ciebie. Infografika przedstawia 4 najpopularniejsze systemy operacyjne, iOS, Android, Blackberry OS oraz Windows Phone.

Każda z wyżej wymienionych platform  ma w sobie wiele zalet jak i wad. Ta infografika doskonale pokazuje mocne i słabe strony systemu. Jak jednak wiadomo nie sam system jest zawsze najważniejszy w telefonie. Mimo wszystko jest to jedna z bardzo istotnych „funkcji” w telefonie która często decyduje o wyborze.

iPhone iOS, Android, Blackberry, Windows Phone compared
 

Kilka słów od siebie:
Dość niedawno zmieniałem swój telefon i zdecydowanie system był dla mnie priorytetem. Pod uwagę brałem Windows Phone oraz iOS. Androida wykluczyłem już na starcie, nie będę zagłębiał się dla czego ponieważ to zasługuje na dłuższą wypowiedź w osobnym wątku. Mój nie łatwy wybór padł na iOS głownie ze względu na dostępny software o wysokiej jakości wykonania. Gdyby w tamtym momencie dostępna była ta grafika mój wybór byłby o wiele łatwiejszy.

Jedną rzeczą z którą osobiście się nie zgodzę to tabelka „Muzyka”. Odtwarzacz w Androidach jest różny na różnych telefonach i nie można go ocenić pod względem całości dla tego dziwi mnie tak wysoka ocena. Jest to jednak tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena więc macie prawo się z tym nie zgadzać. Zapraszam do dyskusji na ten temat w komentarzach.

Via

Be Sociable, Share!