Nokia Lumia 800

Według wielu źródeł Nokia Lumia 800 sprzedaje się świetnie. Wiele w tym zasługi dodatków, które możemy uzyskać podpisując umowę z operatorem. I myli się ten, kto uważa, że dodatkowe minuty traktowane są, jak bonus.

W Wielkiej Brytanii rynek mobile jest mocno rozwinięty, a operatorzy walczą o każdego klienta. Smartfon Nokia Lumia 800 możemy dostać w większości ofert za darmo, a dodatkowo abonament 23,46£ miesięcznie a w nim: 600 minut na rozmowy, nielimitowane SMS’y. Umowy podpisywane są na 24 miesiące, ale nie powinno być to przeszkodą dla przyszłych klientów.

Zobacz także: Nokia wraca do gry, czyli świetna przedsprzedaż Nokia Lumia 800

To, czym naprawdę przyciągają operatorzy komórkowi na Wyspach to prezenty. I tak do omawianej Nokii 800 możemy dostać: iPod Shuffle 2GB, aparat Samsung ES9, nawigację TomTom Start UK, iPod Nano. Jest też tak zwana wyższa półka, która wiąże się z wyższym zobowiązaniem (abonamentem) – w tej kategorii znaleźć możemy konsole: Nintendo Wii, Xbox 360 Kinect czy też Sony PS3 Slim.

Patrząc na średnie zarobki ludzi w UK, można śmiało powiedzieć, że stać ich na takie gadżety, a operator komórkowy i tak zarabia na nich krocie. Ciekawe czy takie promocje trafią także na rynek polski, w końcu w Wielkiej Brytanii działają międzynarodowe marki: Orange, T-mobile, Vodafone i inne. Czy chcielibyście zakupić smartfona w abonamencie z konsolą w prezencie w znośnym abonamencie – ja tak!

Be Sociable, Share!